Šatlava Valtice

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Za radnicí 111, Valtice 69142

Perfektní
dle 18 recenzí

94%

Zlatomír
dospělý pár, 28.9.2018

Šatlava Valtice se nachází v obci Valtice, v těsné blízkosti centra, přesto v klidné části města, v samém srdci Lednicko-valtického areálu. Nově zrekonstruovaná budova bývalé obecní šatlavy nabízí pohodlné ubytování v pohodlně zařízených apartmánech L, XL a XXL. Bývalé jednotlivé šatlavy jsou nyní využívány jako úschovna kol, společenská místnost a sklad vína. Řidiči jistě uvítají možnost parkování zdarma přímo u objektu.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Šatlava Valtice On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
XL
XXL
L

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Šatlava Valtice Pokoje

Všechny apartmány jsou vybaveny vlastní sprchou a WC, kompletní kuchyňkou, jídelním stolem, širokou postelí a rozkládací pohovkou nebo křesly. K vybavení kuchyňky patří keramická varná deska - dvouplotýnka, lednice, mikrovlnná trouba a potřebné nádobí. Všechny apartmány disponují bezplatným bezdrátovým internetovým připojením.

Šatlava Valtice Gastronomie

Všechny apartmány mají ve svém vybavení kompletně zařízené kuchyňky, ve kterých si mohou hosté pohodlně připravit celodenní stravování. Pro další gurmánské zážitky se mohou vydat do centra města, kde se nachází restaurace a další gastronomická zařízení.

Šatlava Valtice Recepce

Ubytování/odubytování prosím nahlašte na telefonu +420 777 473 491 od 8:00 do 11:00 a od 13:00 do 17:00. Jiný čas si prosím domluvte předem - děkujeme.


V čase od 11:00 do 13:00 je recepce zavřena.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard

Šatlava Valtice Okolí

Vinařské městečko Valtice leží v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji. V celém Lednicko - valtickém areálu naleznete spoustu unikátních historických památek. Patří mezi ně mimo jiné zámek ve Valticích a Lednici, kostel Nanebevzetí Panny Marie, empírový zámeček Belvedér, kaple Svatý Hubert, Rendez-vous, Chrám Tří grácií a další.

Šatlava Valtice Další informace

Nově opravená budova z 18. století (byla postavena jako 111. budova ve Valticích) prošla časem mnoha změnami ve využití – původně sloužila jako četnická stanice a šatlava – dochovaly se cely s původními dveřmi a zámky. Je zde i v létě takové chladno, že zde vychladla nejedna horká hlava. O tom se, dle vyprávění pamětníků, mohlo přesvědčit několik českých občanů v době 2. sv. války a časně po válce několik němců vězněných příslušníky rudé armády. Později se místo četníků objevili nájemníci a postupně se četnická stanice přeměnila na bytový dům a šatlavy sloužily jako sklad uhlí, kotelna, sklep a prádelna.


Nově jsou jednotlivé šatlavy využívány jako úschovna kol, společenská místnost a sklad vína.

Šatlava Valtice

Za radnicí 111, Valtice
Zobrazit celou mapu